CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, Chp Bursa Milletvekili Sena Kaleli, Chp Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Chp Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker ve Gaziantep İl Başkanı Mehmet Gökdağ başkanlığındaki heyet Yönetim Kurulumuza ziyarette bulundu.

İş dünyasının, siyasetin, ekonominin, eğitimin konu olduğu görüşmede Chp heyeti ve Yönetim Kurulumuz fikir alış verişinde bulundular. Görüşmede Chp Genel Başkan Yardımcısı Toprak; politik ve ekonomik süreçlere değinerek zor bir dönemde olduğumuzu, komşu ülkelerde yaşanan sıkıntıların ülkemizde yansıdığını özellikle de Gaziantep’in iş dünyasının sorunlarını paylaşmak için bir araya geldiklerini belirtti. Sözlerine şöyle devam eden Toprak;’’ ülkemizde takım tutar gibi parti tutma dönemi geçmeli, bizler bu ülkeyi seviyoruz ve bu ülke için çalışıyoruz. Kaynaşarak sorunları paylaşarak ortak payda da buluşabiliriz.’’dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Taner Özdurak ise ülkemiz de her zaman her yerde birlik ve beraberlik olması gerektiğini vurgulayarak sözlerine söyle devam etti;’’Bizler için en önemli unsur ülkemizin barışı, birliği ve bölünmezliğidir. Sorunlar bitmez önemli olan birlikte doğruyu bulmaktır. Doğruyu bulduğumuz zaman ülkemize destek verebilir çözümün bir parçası olabiliriz. Siyasi partilerin de uzlaşma içerisinde olmaları gerekmektedir. Ülkemiz için şehrimiz için yapacağımız çok şey var. Bugün Gaziantep sanayisiyle gelişmiş bir şehir ama bölgesel anlamda sıkıntılarımız da var. Bunları hep birlikte aşabiliriz ancak. Bizler bir STK olarak şehrimize ülkemize katkı sağlamayı amaç edinmişizdir. ‘’dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.