Gaziantep Genç İşadamları Derneği Başkanı Bora Tezel Cumhuriyetimizin 94.yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Tezel,yayınladığı mesajda şu sözlere yer verdi.

“Şanlı tarihimizin dönüm noktalarından olan, bağımsızlık mücadelemizin Cumhuriyet ile taçlandırıldığı Cumhuriyet Bayramımızın 94. Yıldönümünü kutlar; bu tarihi günün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında kenetlenme günü olduğunu belirtmek isterim.

Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyetin 94.yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız. Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıldönümünde şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatan topraklarının bütünlüğünü ve Atatürk’ün Türk gençliğine ve Türk milletine en büyük emanetlerinden olan Cumhuriyetimize dört elle sarılmanın hepimizin ortak görevi olduğunu ifade etmek isterim.

Cumhuriyetimize ve devletimize sahip çıkarak , güzel ülkemizin daha da güzel yarınları için azimle çalışmak hepimizin ortak görevi ve sorumluluğu olmalıdır.

Cumhuriyetimizin 94.yılını kutluyor, bu vesile ile Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanı ve bayrağı için tereddüt etmeden canını veren şehitlerimizi rahmetle, milletini korkusuzca savunan gazilerimizi şükranla anıyoruz.”