Gaziantep Genç İş adamları Derneği Başkanı Bora Tezel Cumhuriyetimizin 95.yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Tezel, yayınladığı mesajda şu sözlere yer verdi:

“Çok büyük zorluklarla elde ettiğimiz vatanımızın cumhuriyetinin 95.yılını büyük bir mutluluk, coşku ve onurla kutluyoruz. Özellikle genç neslin cumhuriyetin ne büyük zorlukla elde edildiğini ve değerlerinin ne anlama geldiğini daha da iyi anlaması gerektiği bu günlerde en başta bizlere ve değerli öğretmenlerimize büyük rol düşmektedir.

Her şeyin en iyisine layık güzel ülkemizi bekleyen aydınlık günler için cumhuriyet değerlerinin yolumuza ışık tutmasını diliyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün; ”Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için el birliği ile çalışınız.”sözünü ilke edinmeye devam edeceğiz diyen Tezel, bu bağlamda Atatürk’ün gösterdiği hedeflere ulaşmak ve daha aydınlık bir Türkiye için birlik ve beraberliğimize daha çok sahip çıkmalı ve korumalıyız dedi.

Tezel mesajını şu şekilde sonlandırdı: ”Cumhuriyetimizin 95.yılını kutluyor,bu vesile ile Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını,vatanı ve bayrağı için tereddüt etmeden canını veren şehitlerimizi rahmetle ,milletini korkusuzca savunan gazilerimizi şükranla anıyoruz