Gagiad Yönetim Kurulu Başkanımız Taner ÖZDURAK ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ak Parti İl Başkanı Ahmet UZER’ e ziyarette bulundu.

Ak Parti İl Başkanlığına yeniden seçilen Ahmet UZER’ e hayırlı olsun dileklerini ileten Yönetim Kurulumuz ziyarette, Gaziantep’in son 10 yılda çok gelişim gösterdiği konusuna değindi. Yönetim Kurulu Başkanımız Taner ÖZDURAK ‘’siyasi yaşamda çıtanın yükseldiği ve bunun olumlu sonuçlarının halkımızın yaşam standartlarına daha hızlı yansımalarının olacağına ayrıca sanayi ve ticaret hayatının yeni anayasayı heyecanla beklediğini belirtti. İş insanları olarak en ciddi sorunlarımızdan bir tanesinin de iş mahkemelerinde işverenler olarak direk suçlu olarak değerlendirilmekten rahatsızlıklarını dile getirdi.

Derneğimizin faaliyetlerini ciddiyetle takip ettiğini Gagiad’ın önemli bir STK olduğunu vurgulayan ve akil insanlar tarafından kurulduğu günden bugüne hep çalışkan bir sivil toplum kurumu olduğunu belirtti. Ak Parti İl Başkanı Ahmet UZER’ de ülkemizin ve şehrimizin ilerlemesi için dürüstlüğe ve kaliteye önem verilmesi gerektiğini belirtti. Sözlerine şöyle devam eden UZER ‘’ Eğer bu ülke daha da iyiye gidecekse siyasete sahip çıkılması gerekir. Siyaset kaliteli olursa toplum kaliteli olur.’’dedi.

Ziyaret Gagiad Yönetim Kurulu Başkanımızın Ak Parti İl Başkanı Ahmet UZER’e karşılıklı iyi dilek temennileriyle son buldu