GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah BAYIR’I makamında ziyaret etti.

GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL; gönüllülüğün esas olduğu GAGİAD’da birlik ve beraberliğin ön planda tutulduğunu ve 23 yıllık köklü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getirdi. GAGİAD’ın Gaziantep’te ve bölgede bugüne kadar birçok projeye imza attığını, bundan sonra da hizmet bayrağını daha ileri taşımak için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.  Yeni nesillerde de bu farkındalığın  yaratılması gerektiğinin bilincinde olduklarını vurgulayan TEZEL; Gaziantep için her türlü hizmete hazır olduklarını ifade etti.

GAGİAD Yönetiminin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah BAYIR; GAGİAD’ın en büyük artısının hizmetlerinin merkezinde Gaziantep’i bulundurmaları olduğuna değinen BAYIR;  GAGİAD  gibi kurumların topluma örnek olduklarını, özellikle genç, dinamik, üretken ve çalışkan iş adamlarının bir araya gelerek birlik içerisinde hareket ettiklerini bilmekten büyük gurur duyduğunu belirtirken, bugüne kadar yapılmış olunan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundu.

Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah BAYIR adına dikilen 27 fidan sertifika takdimi ile sona erdi.savcı-2