GAGİAD Yönetim Kurulu, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU’NU makamında ziyaret ederek, Yeni Yönetim Kurulu’nu takdim etti.

Ziyaret esnasında GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL; GAGİAD’ın odağının ve önceliğinin her zaman Gaziantep ve Gaziantep’in çıkarları olduğunu, Gaziantep’in bölgede ve Türkiye’de önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen TEZEL; şehrin bugüne kadar kaydettiği önemli gelişmeyi bugünden sonra da kaydedebilmesi için her türlü hizmete hazır olduklarını belirtti.  Gaziantep’in başarısında hem Belediyelerimizin hem de üretken halkımızın çok önemli katkıları olduğunu vurgulayan TEZEL şehre kıymetli hizmetlerinden dolayı Başkan FADILOĞLU’na minnetlerini iletti.

GAGİAD Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU; GAGİAD’ın kurulduğu günden bu yana çizgisini hiç bozmadan ilerleyen, çalışkan ve üretken üyelere sahip bir dernek olduğunu; bu sebepten dernek olarak GAGİAD’ın hep örnek projelerle fark yaratan işlere imza atmayı başardığını vurguladı. Değişimden ve gelişimden yana çalışarak farkındalığını ortaya çıkaracağını belirten FADILOĞLU; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da güzel projelerde işbirliği içerisinde olacaklarını belirtti.

Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU adına dikilen 27 fidan sertifika takdimi ile sona erdi.