Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve yönetim kurulu üyeleri, Gaziantep Ticaret Borsası’nı (GTB) ziyaret etti.

GAGİAD’ın yönetim kurulu başkanlığına seçilen Bora Tezel ve yeni yönetim kurulu üyeleri, GTB’yi ziyaret ederek Meclis Başkanı Selami Memiş ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ile bir araya geldiler.

Görüşme esnasında yeni yönetim kurulu takdim eden Tezel; bugüne kadar başarılı ve fark yaratan projelerle ismi anılan GAGİAD’ın, sivil toplum kuruluşları içerisinde önemli rol almasının en büyük nedenlerinden birinin kurucularından ve üyelerinden aldığı güç olduğunu belirtirken, bu derneğin nesilden nesile aktarılan bir miras olduğunu ve yeni yönetim kurulu olarak bu mirasa sahip çıkacaklarını ifade etti.

GAGİAD’ın kurucu üyelerinden birisi olduğunu anımsatan GTB Meclis Başkanı Selami Memiş,” GAGİAD kurulduğu ilk günden bu yana her zaman hedeflerini yüksek tutmuş bir sivil toplum kuruluşudur.  Yeni yönetim kurulunun da bu hizmet anlayışıyla devraldığı bayrağı en üst noktalara taşıyacağından hiç bir endişemiz yoktur” dedi.

GAGİAD Başkanı Tezel’i tebrik ederek, yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu; Birlik ve beraberlik içerisinde olarak şehrimizin büyüme ve gelişimine katkı sağlayabiliriz. Bizlerin her zaman önceliği önce Gaziantep olmuştur. Bugüne kadar yerel ve ulusal anlamda önemli ve yararlı işler yapan GAGİAD’a destek olmaya hazır olduklarını belirtti.

Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TİRYAKİOĞLU adına dikilen 27 fidan sertifikası takdimi ile sona erdi.