GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Gaziantep Valisi Ali YERLİKAYA’yı makamında ziyaret etti.

Görüşme esnasında Başkan TEZEL; GAGİAD’ın en büyük önceliğinin Gaziantep olduğunu, 23 yıldır olduğu gibi bundan sonra da Gaziantep’e hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Başkan TEZEL, yeni yönetim kurulu olarak hizmet bayrağını devraldıklarını belirterek Gaziantep’in ve bölgenin sosyal, ekonomik gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağlayacak her türlü projeye destek olacaklarını, Gaziantep’in uluslararası kamuoyu nezdindeki imajının daha iyi noktalara getirilmesi konusunda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

GAGİAD Yönetiminin nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali YERLİKAYA, GAGİAD’ın Gaziantep için önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek,  bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Gaziantep’in gelişme ve kalkınması için hizmet edileceğine olan inancını ifade etti.

GAGİAD’ın adeta bir okul niteliğindeki değerli simaları bünyesinde barındırdığını, iş dünyasında da önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Vali YERLİKAYA; Gaziantep’in her alanda kalkınması ve gelişmesi için sivil toplum kuruluşlarına ihtiyaç olduğunu, bu kuruluşların birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmelerinin daha faydalı olacağını belirtti.

Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında Vali YERLİKAYA adına dikilen 27 fidan sertifikası ve plaket takdimi ile sona erdi.