GAGİAD Yönetim Kurulumuz, Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Tiryakioğlu’nu, Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz GTB Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız, Gagiad hakkında bilgiler vererek,’’Bizler 14 aydır Gagiad Yönetimindeyiz ve amacımız 20 yıllık bir geçmişi olan derneğimize şehrimize katkı sağlamaktır. Bunun içinde katkımız olacak her şey de her türlü desteğe hazırız.’’ dedi.

GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu ise,’’ STK’lar, odalar, borsalar olarak çok çalışmamız gerekiyor. Hepimizin birbirine ihtiyacı var. Bu şehir bu ülke ancak birlikte olursak başarıyla ayakta kalabilir. GTB olarak birçok programlarımız, projelerimiz var. Bizler bu makamları sahiplenmeyeceğiz, ama sonuna kadar sahip çıkacağız. Gaziantep olarak dünyaya ihracat yapıyoruz. Ülkemiz tarıma dayalı sanayide birinci sırada ve bunun gibi birçok başarı alanları var bunları daha da ileriye götürmemiz gerekiyor.’’dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.