Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Gaziantep Genç İşadamları Derneği’ni ziyaret ederek, GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer ve 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri ile dernek merkezinde bir araya geldi.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği ( GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, düzenlenen ziyarette Vali Gül ve Başkan Şahin’i dernek çatısı altında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, derneğin kuruluşu, amacı, faaliyetleri ve yapılacak olan projeler ile ilgili bilgi verdi. Koçer, GAGİAD olarak en büyük önceliklerinin Gaziantep halkı ve şehri olduğunu vurguladı.

Sivil toplum kuruluşlarının Gaziantep için önemini dile getiren Gaziantep Valisi Davut Gül, GAGİAD’ın yapmış olduğu faaliyetler ile ilgili aldığı bilgilerden ve yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, Gaziantep için ortak akılla hareket ederek yatırım, üretim, istihdam ve ihracatı artırmak için gayret göstermeye devam edeceklerini söyledi.

Ziyaretin devamında 14.Dönem GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer’e görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğraf ile son buldu.