Gagiad 10.Dönem Kadınlar Kurulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri çerçevesinde yeni açılan ve anasınıfı için altyapısı olmayan Güneş İlköğretim Okuluna anasınıfı tefrişatı ve altyapısı yaptırdı.

Anasınıfı tefrişatı biten okulu ziyaret eden Gagiad Kadınlar Kurulu; öğrenciler ve öğretmenler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Yeni Döneme sosyal bir projeyle başlayan Gagiad Kadınlar Kurulu Başkanı Özge BALIK ve Kadınlar Kurulu üyeleri Gaziantep’imizin en önemli sorunlarında olan eğitime katkı da bulunmak ve eğitimin temelini oluşturan anasınıfı eğitimine destek olmak amacıyla böyle bir çalışma yaptık. Sosyalleşme ve eğitim konusunda kadınlara da büyük görevler düşüyor. Eğitim için yapacakları birçok proje olduğunu ve bu tarz projelerde yer almaktan onur duyduklarını belirtti.

Günün anlamından dolayı en güzel hediyenin yine çocuklarımıza verilen hediyedir. Verdiğimiz hediyenin kalıcı ve sürekli olması oldukça önemlidir. Çocuklarımıza sahip çıkmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.