Endüstri 4.0 ile hayatımıza giren dijital çalışma ortamları ve mobil çalışma devri bundan sonraki dönemde geleceğimizi şekillendirecektir. Gelecekte bir kurumda iş sahibi olmak istiyorsanız, insan ilişkileri, sorumluluk alma gibi alanlarda iyi olmanız gerekecektir. 

Bu dönüşüm sürecine ayak uyduramayan etkin yönetilemeyen kurumlar 2030 yılına geldiğimizde, mevcut sektörlerinde varlık gösteremeyecektir. Mevcut sektörlerde gelişim gösteremeyen bu işler sayıları giderek artacak olan bağımsız insanlar tarafından yapılacaktır. Çünkü , bilgi endüstrisinde her an aynı yerde durmak zorunda olmayacağız. 

Artık devir mobil çalışma devri olacaktır. Mobil çalışma devrin de başarılı olmak için kurumsal performansımız ön plana çıkacaktır. Geleceğin iş dünyasında var olmak için kurumsal performansımızı arttıracağımız noktada;

Stratejik performans yönetimi nedir?

Değişime ayak uydurmaya çalışırken çalışanlarımızı da aynı hızda sürece dahil edebiliyor muyuz?

Kurumsal performansı nasıl iyileştirebiliriz?

Nereden başlamalı, nasıl ilerlemeli?

Hedeflerle yönetim nedir?

Hedefin yayılımı nasıl olmalı?

Hedeflerle yönetim anlayışını geliştirme ?

İşin gereği olan anahtar başarı göstergelerini anlama,

Kurumsal performansı artırmak için sistemsel yaklaşım getirme,

Tüm bu soruların cevaplarını bulacağımız , Başak Tecer Eğitim ve Danışmanlık tarafından  Hülya Gürdamar’ in sunumuyla 24 Temmuz Cuma günü saat 11:00 de Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Genç İş Adamları derneği tarafından organize edilecek olan ‘’Geleceğin iş Dünyasında var Olmak İçin Kurumsal Performans Nasıl Arttırabiliriz? ’’konulu video konferans toplantısına katılımınızı rica ederiz.

Kayıt Linki: 

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0kcOmprz4jGN065I4euk5TOTVytzfA6vGG