Kadınlar Kurulumuz öğretim çağındaki gençlerimize ve çocuklarımıza maddî ve manevî gerekli her türlü yardımı yaparak şehrimize ve ülkemize katkı sağlamaya her fırsatta devam ediyor. Kadınlar Kurulumuz bu konuda yardım talebinde bulunan Vehbi Dinçerler Fen Lisesi öğrencilerinin ihtiyaçlarını boş çevirmeyerek okula bağışta bulundu.

Kadınlar kurulumuz Vehbi Dinçerler lisesinde Okul Müdürü Ekrem Kirik,  Okul Aile Birliği Başkanı Seçil Er ve öğretmenler ile bir araya gelerek yapılan yardım hakkında görüştüler. Görüşmede Aylin Burnukara,’’ “Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetişmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Derneğimizin büyük önem verdiği konulardan bir olan eğitime gençlerimize ve çocuklarımıza maddi-manevi destek olmak, onlara sosyal yardımlaşma bilincini anlatmak amacıyla birçok yardım kampanyalarına ve desteklere önem veriyoruz.

Görüşme sonunda Kadınlar Kurulu Başkanımız Aylin Burnukara’ya, Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Okul Müdür Ekrem Kirik tarafından teşekkür plaketi verildi.