Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. Yıldönümünü kutluyoruz. Ülkemiz için önemli bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde bu günün anlamı ve önemini daha çok anlıyoruz. Cumhuriyetimizin ilanı ile bizlere verilen seçme ve seçilme hakkı ülkemizin doğru ve başarılı bir şekilde yönetilmesi bizler için şu günlerde daha da önem arz ediyor. Bizlere düşen görev bu ülkenin bir evladı olarak seçim günü sandığa giderek oyumuzu kullanmak ve ülkemin yönetimi hakkında söz sahibi olmaktır.’’Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.’’

Ülkemizin her şeyden önce huzura ve istikrara ihtiyacı vardır. Özellikle de siyasi istikrarı tekrar yakaladığımız zaman ekonomimizde oluşan belirsizlikleri de gidermiş olacağız. 2015 yılın da global ekonomi de yaşanan hareketlilik ülkemizi ve iş dünyasını birçok yönde etkiledi.2015 yılında ekonomide yaşanan bu kritik süreci hükümetin bir an önce kurulması ile atlatacağımıza ve 2016 yılını daha rahat geçireceğimize inanıyoruz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Taner Özdurak
Yönetim Kurulu Başkanı