GAGİAD Dayanışma Fuarı ve İş Forumuna katılan Sanko Holding, Gülsan Holding, Özmen Un San. ve Tic. A.ş., Dow Carpet Latex, Özdurak Att. Paz. Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti., Eryap A.ş.,Mb Holding,Acarsan Holding, Çiltuğ Isı San. ve Tic. A.ş. , İleri Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. ve Torkut Group 11 sponsor firmalarımıza plaket ve Almer Organizasyon, Antep Sepeti, Atmaz Ambalaj, Aysan Boru, Boyachi Dekorasyon, Canan Tekstil, Cemre Tekstil, Dreamon Gelinlik, Dormina Battaniye, Elit Class Resıdence Apart Hotel, Evkur Emlak, Eyüp Lojistik, Evren Kuruyemişleri, Ozansoy Kuyumculuk, Fig Bilgi Teknolojileri, Gazikent Motorlu Araçlar, Follow Me Turizm, Has Sentetik Çuval ve Tekstil, Kara Holding, Koçerler San. ve Tıbbı Gazlar, Köksan Pet ve Plastik Ambalaj, Mutlu Makarna, Naksan Teknoloji, Ng Kütahya Seramik, Park İnşaat, Plaspak Baskılı Ambalaj, Prosep Boya, Orijinal Tekstil, Rad Tekstil, Selsan Plastik, Tahsinoğlu Demir Beton, Tat Tekstil, Tat Kimya, Teymur Dizayn, Turna Yağları, Vitamin Gıda, Yunus Emre İnşaat, Zeki Mensucat 38 katılımcı firmalarımıza katılım belgeleri verildi.

Törende konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız; Gagiad olarak bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda amacımız Gaziantep ve ülke ekonomisine katkı sağlayan ve çeşitli sektörde faaliyet gösteren firmalarımızın bir araya getirilmesiydi. Dayanışma Fuarı ve İş Forumunu genel olarak değerlendirdiğimizde hem katılımcı firmalarımız hem de Gagiad için başarılı bir fuar ve forumdu. Katkı ve katılım sağlayan siz üyelerimize teşekkür ederim.’’dedi.

Dernek merkezimizde yapılan tören sponsor firmalara plaket ve katılımcı firmalara katılım belgelerinin verilmesiyle sona erdi.