Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82.yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Yayınladığı mesajında, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu cumhuriyete, onun ilke ve devrimlerine her zaman sahip çıkmaya devam edeceklerini dile getiren Koçer; “Bugün Kurtuluş Savaşımızın başkumandanı, askeri deha ve Cumhuriyetimizin kurucusu olan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 82.yılında kendisini özlem, saygı ve minnetle anıyorum. Türk milletine bağımsızlığın yolunu açan, bu mücadeleyi veren diğer milletlere de yol gösterici olan Mustafa Kemal Atatürk; “Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir" sözü ile belirttiği gibi onun açtığı yolda hiç durmadan yürüyeceğiz.

Bizlere düşen, büyük bedeller ödenerek kurulan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyetine onun yaktığı ışığı elden ele, nesilden nesille taşıyarak ilelebet yaşamak ve yaşatmaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışarak Atatürk’ün bizlere emanet ettiği ilkeleri ve devrimleri çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine ulaştırmak için kararlıyız. Gelecek nesillerin de aynı inançla bayrağı devralacaklarına ve ülkemizi daha ileri noktalara taşıyacaklarına olan inancım tamdır"

Koçer; “Bu duygu ve düşüncelerle aramızdan ayrılışının 82.yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, milli mücadele kahramanlarıyla birlikte, aziz şehitlerimizi ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet bir kez daha anıyor, değerli hatıralarını şükranla bir kez daha yâd ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.