Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için her türlü desteği sağlayan Genç İş Adamları Derneği eğitim yuvalarının şartlarını iyileştirmek ve eksikliklerini gidermek amacıyla desteklerini sürdürmeye devam ediyor.

GAGİAD, Kenan Evren İlköğretim Okulu’nun konferans salonu ve Sarıt İlköğretim Okulunun Atatürk Köşesi talebini de geri çevirmedi.

Okullarda seminer, panel, anma törenleri gibi pek çok faaliyette ihtiyaç duyulan Konferans Salonu Gaziantep Genç İşadamları Derneği desteği ve 60 kişilik oturma düzeniyle Kenan Evren İlköğretim Okulu için tefriş edilmiş ve okulun hizmetine sunulmuştur.

Bizleri gelecek nesillere taşıyacak olan öğrencilerin Atatürk İlke ve İnkılâplarına sadık birer birey olarak yetişmeleri için de Sarıt İlköğretim Okulu içerisine İstiklal Marşı, Gençliğe Hitabe ve Atatürk İlkelerinden oluşan bir köşe, Fen sınıfı, Sosyal Bilgiler Sınıfı ve Matematik Sınıfı tanzim edilmiştir.
Aynı zamanda okul bahçesinde bulunan zamanla yıpranan ve bakımı yapılamayan Atatürk Büstü de onarılarak bir eğitim kurumuna layık hale getirilmiştir.

Kenan Evren İlköğretim Okul Müdürü Mustafa SÖYLEMEZ ve Sarıt İlköğretim Okul Müdürü Mehmet KILIÇ yapılan bu desteklerden dolayı memnuniyetlerini bildirirken bizler de GAGİAD olarak ‘’Eğitime Bir Tuğla’’daha koymuş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.