GAGİAD’ın haftasonu yapılan genel kurulunda göreve gelen Taner ÖZDURAK başkanlığındaki yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı. Başkan ÖZDURAK, GAGİAD’ın Gaziantep’te ortak aklın bir parçası olmaya devam edeceğini belirterek, ‘Yeni dönemde ekip ruhunu öne çıkarıp üyelerimizden aldığımız güçle, girişimcilik ve eğitim alanında projeler geliştireceğiz’ dedi.
Gaziantep Genç İşadamları Derneği’nin hafta sonu yapılan 10. Genel Kurulu’nda göreve gelen yeni yönetim ilk toplantısını yaptı. Dernek binasında Taner ÖZDURAK başkanlığında toplanan yeni yönetim ilk oturumda görev dağılımı yaptı. Derneğin yeni yönetim kurulu organları şu şekilde oluşturuldu.
Yönetim Kurulu Başkanı : Taner ÖZDURAK
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı : Selim BALIK
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı : Salih ERUSLU
Yönetim Kurulu Üyesi : Abdullah ÖZSEVER
Yönetim Kurulu Üyesi : Bora TEZEL
Yönetim Kurulu Üyesi : Zeki ZORKİRİŞÇİ
Yönetim Kurulu Üyesi : Alper BURNUKARA
Yönetim Kurulu Üyesi : Serkan ATMAZ
Yönetim Kurulu Üyesi : Tayfur ÖZYAŞAR
BAŞKAN ÖZDURAK: ORTAK AKLIN BİR PARÇASIYIZ
GAGİAD’ın 8. Dönem başkanlık görevini üstlenen Taner ÖZDURAK, Gaziantep’in gelişim sürecinde önemli bir rol üstlenen GAİGAD’ın yeni dönemde de bu misyonuna sahip çıkacağını söyledi. Gaziantep’in ortak akıl anlayışında GAGİAD’ın her zaman önemli bir yeri olduğunun altını çizen ÖZDURAK, ‘Yeni dönemde de GAGİAD ortak aklın bir parçası, katkı sağlayan bir unsuru olmaya devam edecektir.’ Dedi.
GÜCÜMÜZ, ÜYELERİMİZİN GÜCÜDÜR
GAGİAD üyelerinin Gaziantep ekonomisinin dinamik gücü olduğunun altını çizen ÖZDURAK, ‘Derneğimizin en önemli unsuru üyelerimizdir. Üyelerimizin sahip olduğu potansiyeli biliyor ve gücümüzü de üyelerimizin gücünden alıyoruz .Yeni dönemde bu gücü şehrimizin ortak çıkarları için kanalize etmeye çalışacak, Gaziantep’in geleceğine her anlamda katkı sağlamanın çabası içerisinde olacağız’ diye konuştu.

GİRİŞİMCİLİK VE EĞİTİM KONUSUNA ÖZEL ÖNEM
2 yıllık görev süreleri boyunca eğitim ve girişimcilik kapasitesinin geliştirilmesine özel önem vereceklerini söyleyen Başkan ÖZDURAK, ‘ Şehrimizin ve üyelerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda projeler geliştireceğiz. Üyelerimizin ve şehrimizdeki diğer tüm genç iş adamlarının girişimcilik kapasitelerinin geliştirilmesi öncelikli ilgi alanımız olacak. GAGİAD kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi Gaziantep’in duyarlı, inisiyatif üstlenen, üretken ve sonuç odaklı bir sivil toplumu olmaya devam edecek’ şeklinde konuştu.