GAGİAD Yönetim Kurulu, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani KONUKOĞLU’nu makamında ziyaret ederek, Yeni Yönetim Kurulu’nu takdim etti.

Ziyaret esnasında GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL; Adil Konukoğlu’nun kurucu Başkanı olduğu 23 yıllık köklü bir kültüre sahip olan, yapılan her projede önceliğin Gaziantep olduğu GAGİAD’ın yeni yönetim kurulu olarak sorumluluklarının farkında olduklarını, devraldıkları bayrağı daha iyi noktalara taşımak için üstün çaba harcayacaklarını belirtti.

Yeni Yönetim Kurulu’nu tebrik eden Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani KONUKOĞLU; Kurucu başkanı olarak GAGİAD’ın amacının her zaman önce Gaziantep’e sonra Türkiye’ye fayda sağlamak olduğunu belirtirken,  çalışkan ve üretken iş adamlarının birlik ve beraberlik içerisinde hareket edip, faydalı projelere imza atarak farkımızı yaşatmaya devam etmeliyiz diye belirtti.

Görüşme GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora TEZEL tarafından GAGİAD Ormanında  Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adil Sani KONUKOĞLU adına dikilen 27 fidan sertifika takdimi ile sona erdi.