Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) ve GAGİAD Genç Kulübü, köy okulu olan İslahiye Kayabaşı İlkokulu’na oyun parkı yaptırarak, anaokulu öğrencilerine kendilerini yetiştirebilecekleri çeşitli materyaller ve oyuncaklar armağan etti.

Gaziantep Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) çocukların gelişimlerini sağlamak ve oyun alanları oluşturmak amacı ile Gaziantep’in İslahiye ilçesi Kayabaşı Köyünde bulunan Kayabaşı İlkokulu-Anaokuluna oyun parkı ve oyuncak desteğinde bulundu.

Ülkemizde geleceğe güvenle yürüyen, bilgili ve donanımlı bireyler yetişmesi için yapılacak her türlü yardım ve projelere GAGİAD olarak her zaman destek olacaklarını vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel; “Eğitim, bizler için ihmal edilmemesi gereken, çok önemli ve öncelikli bir konu. Dernek olarak daimi olarak eğitim kurumlarına ve öğrencilerimize destek olmak bizleri mutlu ediyor. Ancak bugün daha mutluyuz. GAGİAD Genç Kulübümüzün de destekleriyle yapılan oyun parkı ile gençlerimizin buradaki kardeşlerini mutlu etmeleri, bizleri gururlandırdı. Eğitimde fırsat eşitliğine inanıyor, bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

İslahiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şahin ve Kayabaşı İlkokulu Okul Müdürü Ümit Çevik yapılan desteklerden dolayı GAGİAD ailesine teşekkürlerini belirtti. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.