Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (Tümsiad) Başkanı Cuma Çekici ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İşadamları derneklerini temsil ettiklerini; Gaziantep için, ülkemiz için çalıştıklarını vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanımız Özdurak; ´´Bizler işadamlarından oluşan STK’ların temsilcileriyiz; ortak yönümüz aynı şehir aynı ülke için çalışmamızdır. Yeni döneminizi şahsım ve derneğim adına tebrik ederim.2012 yılını geride bıraktık 2013 yılının daha iyi olacağını düşünüyorum. 2013 yılında ülkemizin durumunun daha iyi olması için gerek şehrimizde gerekse ülkemizde, değişmesi ve düzelmesi gereken bir takım unsurlar var bunların başında terör geliyor. Teröre biran önce çözüm bulunması gerekiyor. Öte yandan ülkemizin eğitim sorunu, eğitim sistemimizin kökenine inilmesi gerekiyor.´´

Tümsiad Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Çekici ise Gaziantep’teki STK’ların arasındaki ilişkilerin samimiyeti ve birliğinden bahsederek sözlerine şöyle devam etti;’’Bizler STK’lar arasında fikir alışverişi yapıyoruz,birbirimizden güç alıyoruz. Gaziantep’teki STK’lar arasında bir birliktelik var buda çok güzel bir şey. Çünkü şehrimiz ve ülkemiz için güçlü olmalıyız. Bende 2013 yılının iyi olacağını düşünüyorum. Ülkemizde yaşadığımız birtakım sıkıntılar kalkar ise ülkemizin önü çok açıktır.’’dedi.