Gaziantep Genç İş Adamları Derneği(GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet ASLAN ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Mehmet ASLAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, GAGİAD’ın kuruluşundan buyana dayanışma ve işbirliği içerisinde olduklarını, önümüzdeki süreçte de bu birlikteliğin süreceğini ifade ederek, “GAGİAD ile gerek Gaziantep, gerekse ülke meselelerinin çözümü ile ilgili birlikte ciddi çalışmalar yaptık. Bunun yeni dönemde de devam edeceğini vurgulayarak GAGİAD Yeni Dönem Yönetim Kuruluna başarılar dilediler.

Konuşmasında örgütlenmenin ve birlikte hareket etmenin önemine de değinen Başkan Aslan sözlerine şöyle devam etti;’’ Bulunduğunuz görev ve konum aslında çok önemli bir memleket görevi bu görevlerde başarılı olmak için biz kültürüne sahip çıkılması ve özgüven esastır. Özveriyle biz diyebildiğiniz zaman başarılı bir görev ifşa etmiş olursunuz. Şehrimizde bu anlamda sağlanmış bir ortam var. Ortak akıl içerisinde hareket ediliyor. Gaziantep’i gelecekte bu anlayış çok daha iyi yerlere getirecektir. Toplum sizleri bir şekilde fark eder ve hak ettiğiniz değeri mutlaka görürsünüz.Gençliğinizin dinamizmini iyi kullanın ve topluma faydalı işler yapma gayreti içerisinde olun. Biz sizlere her zaman her alanda destek olmaya ve tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız’’ .dedi.

Gagiad Yönetim Kurulu Başkanı Taner ÖZDURAK’ta Gaziantep’in ortak akıl anlayışında, GAGİAD’ın her zaman önemli bir yeri olduğundan ve STK’larının toplumun için öneminden bahsetti. Sözlerine şöyle devam eden ÖZDURAK; Gaziantebimizin pişen baklavasına bir parça da biz şerbet dökme amacındayız. GTO’nun kapısı bize her zaman açıktı. Bizlere gerçekten her anlamda yardımcı oldunuz ve yol gösterdiniz. Bizler bu işleri yaparken gerekli olan bilgi, birikimini tecrübeyi yani en değerli ve en pahalı olan şeyi sizlerden fazlasıyla ediniyoruz. Biz genç işadamları olarak Türkiye’nin hangi iline gitsek, şehrimizden övgü ve hayranlıkla bahsediliyor. Bunda siz değerli büyüklerimizin kuşkusuz büyük emeği var. Bu şehirde bugüne kadar çok şey yapılmış. Ama daha yapılabilecek çok şey olduğunu düşünüyoruz. Ortak yürütülecek çalışmalarla şehrimiz çok daha iyi yerlere gelecektir.”