GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel Gaziantep’in Kurtuluşunu KutladıTezel: ‘’Gazi Şehrimizin Kurtuluşunun 95. Yıldönümü Kutlu Olsun.’’

“Bir milletin kendi direnişi ile tarihe destan yazdığı önemli bir günü kutluyoruz. Gaziantep’imizin düşman işgalinden kurtuluşu birlik ve beraberliğimizin önemini vurgulayan nitelikli bir zaferdir.

Gazi şehrimizin kurtuluşu bir milletin meşakkatli durumda birbirine tutunarak zafer kazandığı, vatanı, toprağı ve canı için savaştığı direniş örneğidir aslında. İşgalci güçlerin topuna tüfeğine karşı şehrimizin güçlü duruşu dünyaya büyük bir örnek olmuştur.

Gururunu yaşadığımız bu zaferi kutlarken, bugün geldiğimiz noktada kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi daha güçlü sürdürmemiz gösteriyor ki; bu şehir ve bu ülke her zaman güçlü adımlarla yoluna devam edecektir. Gaziantep her açıda gelişen, kalkınan ve kendini sürekli yenileyen bir şehirdir.Bu açıdan her anlamda şehrimiz için üretip çalışmak, bizlere için önemli bir görevdir.

Bu duygu ve düşüncelerle kahraman gazi şehrimizin; 25 Aralık Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. yıl dönümünü kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün İstiklal kahramanlarını rahmetle, minnetle anar ve tüm hemşerilerimizin kurtuluş gününü kutlarım.’’ dedi.