Tügik Genel Başkanı Erkan Güral, Tügik Genel Sekreteri Demokan Eren, Giaf Baskanı Abdulkadir Akboz, Yönetim Kurulu Başkanımız Taner Özdurak ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Güngiad Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Özdemir, Tügik Y.i.k Başkan Yardımcısı Erdal ŞAHBAZ, TUGİK Yönetim Kurulu Üyesi Yener KAYA, Güngiad Yönetim Kurulu Üyesı Uğur Üçkil, Margiad Başkanı Ferhan Ademhan, Gİaf Genel Sekreteri, Engin Atessonmez, Güngiad Yönetim Kurulu Üyesı Cemal Alyamac’dan oluşan bir heyet derneğimizin ev sahipliğinde Gaziantep Sanayi Odasına ziyarette bulundu.
Ziyarette konuşma yapan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep’in Türkiye’nin 6. büyük kenti olduğunu, sanayisinin ve ticaretinin, kültürel ve sosyal yapısının hızla ilerlediğini belirterek sözlerine şöyle devam etti; Gaziantep yatırım için oldukça önemli bir il haline geldi ve her geçen gün yatırım için alt yapısını kuvvetlendiriyor. Tügik üyesi olarak sizleri de Gaziantep’e yatırım yaparken görmek isteriz ve bu konuda her zaman destekleriz. Gaziantep markalaşma sürecinde oldukça potansiyeli yüksek bir kent. Şehrimiz her alanda gün geçtikçe ilerliyor ve sanayideki potansiyelimiz marka kavramının da ön plana çıkartıyor.’’dedi.
Yönetim Kurulu Başkanımız Taner Özdurak ise heyeti tanıtarak şunları kaydetti; Gaziantep hızla gelişen, gerek sanayisi ile gerek ekonomisi ile ülkemize katkı sağlayan dinamik bir kent. dedi.
Tügik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ise Gaziantep’te bulunmaktan mutlu olduğunu belirterek ‘’Gaziantep ekonomide aktif bir il ve ülkemiz için örnek iller arasında yer alıyor. Gaziantep’in başarılarını kutluyorum.’’dedi.
Giaf Başkanı Abdulkadir Akboz ise Gaziantep gelişen ve sürekli ilerleyen bir kent olduğunu vurgulayarak heyet olarak Gaziantep’te bulunmaktan memnun olduklarını belirtti.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.