Gaziantep Genç İşadamları Derneği, Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde Türkiye’de örnek teşkil eden istihdam garantili Yönetici Asistanı Yetiştirme Kursu Projesi eğitimleri başladı.Hedefimiz nitelikli işgücünü, işdünyasına kazandırmaktır.

Gagiad özel eğitim salonunda yapılan eğitimlerde 25 Yönetici Asistanı adayı; uzman eğitmenimiz tarafından; Yönetici Asistanının Fonksiyonel Nitelikleri, Yönetici Asistanının Problem Çözme Becerisi, İletişim ve Dinleme, Protokol ve Görgü Kuralları, Ofis Yönetimi İle Toplantı Düzenleme ve Yönetme Becerileri, Yazışma teknikleri ve Rapor Yazma, Dosyalama, Büro Yönetimi alanlarında etkin olabilecekleri dersleri almaktadırlar.

Ocak ayı içerisinde tamamlanacak olan eğitimin amacı 25 Yönetici asistanı adayının mesleklerinde daha aktif ve başarılı olabilmeleri için ihtiyaç duyacakları bilgi ve tecrübeyi kazandırmak olduğu gibi derneğimiz tarafından istihdamlarına da katkı sağlamaktır.

Özel eğitim alan Yönetici Asistanı adaylarımıza işyerinde ihtiyacı duyan üyelerimiz dernek merkezimizle irtibata geçebilirler